Червень 01 2018 0Коментарів

Компанія «ТЕН ІНЖИНІРИНГ» в цьому році почала проектування, поставку та монтаж установок компенсації реактивної потужності.

Компенсація реактивної  потужності в даний час є важливим фактором, що дозволяє вирішити питання енергозбереження практично на будь-якому підприємстві .

За оцінками спеціалістів, частка електроенергії у вартості продукції становить приблизно 30-40%. Це достатньо вагомий аргумент, щоб керівникуз усією серйозністю підійти до аналізу та аудиту енергоспоживання і компенсації реактивної  потужності.  Компенсація реактивної потужності –це ключ до вирішення питання енергозбереження.

Технічні спеціалисти Компанії «ТЕН ІНЖИНІРИНГ» освоїли методику проектування установок та готові запропонувати Споживачу установки різних призначень.

  1. НерегульованіКРМ – конденсаторні установки фіксованої потужності (застосовуються на підприємствах, де споживана потужність або постійна або змінюється в незначній мірі);
  2. Автоматичні контакторні КРМ– регульовані  конденсаторні установки, що здійснюють компенсацію реактивнойї потужності в автоматичному режимі шляхом своєчасного підключения/відключения конденсаторних батарей певної потужності (пошагова або ступінчаста компенсація). Призначені  для підприємств з навантаженням, що повільно змінюється.
  3. Автоматичнітиристорні КРМТ  – регульовані конденсаторні установки, призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності в режимі реального часу. Комутація конденсаторних батарей здійснюється за допомогою тиристорних ключів. Установки призначені для електромереж підприємств з різко змінюваним навантаженням;
  4. Автоматичні фільтрокомпенсуючі установки КРМФ – регульовані  контакторні конденсаторні установки, що призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності в мережі підприємств з високим рівнем гармонійних складових. Фільтри гармонік (реакторі, дроселі), що використовуються в таких КРМФ, слугують для захисту косінусних конденсаторів від впливу вищих гармонік;
  5. Автоматичні тиристорні фільтрокомпенсуючі установки КРМТФ – регульовані тиристорні конденсаторні установки з фільтрами вищих гармонік.

Для того, щоб підрахунок компенсації реактивної потужності був виконаний правильно, слід знати Cos φ. Це  дозволить правильно вибрати обладнання, і в результаті правильно встановити на об’єкті конденсаторні установки. Це в подальшому забезпечить економію вашого часу і фінансових затрат. Проведіть  розрахунок компенсації реактивної потужності силами лабораторії «ТЕН ІНЖИНІРИНГ» , це допоможе споживачу максимально вигідно придбати установку КРМ.

Написати відповідь або коментарі