Наші Послуги

 • Електромонтажні роботи

  Електромонтажні роботи це один з найважливіших етапів монтажу інженерії об’єкта. Без повноцінного і надійного електропостачання, як правило, не працюють або дають збій і інші інженерні системи, такі як вентиляція, кондиціонування, телебачення, ліфти, всілякі насоси, слабкострумові системи, серверні центри та інші системи.

   

  Подробнее
 • Блискавкозахист і заземлення

  Витрати на облаштування ефективної блискавкозахисту не йдуть ні в яке порівняння з можливими збитками, пов’язаними з ураженням блискавкою будівель і споруд, а так само інженерних систем.

  Подробнее
 • Eлектрообігрів

  ЕКСО – одна з найбільш ефективних систем опалення. У нагрівальних кабелях, вбудованих в бетонну конструкцію підлоги, електрична енергія безпосередньо перетворюється в теплову. При цьому в конструкціях ЕКСО для ефективного розподілу тепловиділень застосовуються теплоізоляційні матеріали.

  Подробнее
 • Услуги электроизмерительной лаборатории

  Мы выполняем пуско-наладочные, приемосдаточные работы, и эксплуатационные измерения (испытания) на относительно больших объектах и на загородных коттеджах , в городских квартирах.

  Подробнее
 • Сервис

  Наша компания «ТЭН Инжиниринг» предлагает своим клиентам услуги сервисного гарантийного и вне гарантийного обслуживания различных инженерных систем и оборудования.

  Подробнее
 • Проектирование

  Наша проекты всегда соответствуют положениям законодательства, региональных и местных правил застройки. Мы применяем современное оборудование европейских и лучших отечественных производителей, передовые технологии монтажа.
  Мы выполняем полное сопровождение проектируемых объектов

  Подробнее