Наші Послуги

 • Електромонтажні роботи

  Електромонтажні роботи це один з найважливіших етапів монтажу інженерії об’єкта. Без повноцінного і надійного електропостачання, як правило, не працюють або дають збій і інші інженерні системи, такі як вентиляція, кондиціонування, телебачення, ліфти, всілякі насоси, слабкострумові системи, серверні центри та інші системи.

   

  Детальніше
 • Блискавкозахист і заземлення

  Витрати на облаштування ефективної блискавкозахисту не йдуть ні в яке порівняння з можливими збитками, пов’язаними з ураженням блискавкою будівель і споруд, а так само інженерних систем.

  Детальніше
 • Eлектрообігрів

  ЕКСО – одна з найбільш ефективних систем опалення. У нагрівальних кабелях, вбудованих в бетонну конструкцію підлоги, електрична енергія безпосередньо перетворюється в теплову. При цьому в конструкціях ЕКСО для ефективного розподілу тепловиділень застосовуються теплоізоляційні матеріали.

  Детальніше
 • Послуги електровимірювальної лабораторії

  Ми виконуємо пусконалагоджувальні, приймально-здавальні роботи,  експлуатаційні вимірювання (випробування) на відносно великих об’єктах і на заміських котеджах , у міських квартирах.

  Детальніше
 • Сервіс

  Наша компанія «ТЕН ІНЖИНІРИНГ» пропонує своїм клиєнтам послуги сервісного гарантійного та післягарантійного обслуговування різноманітних інженерних систем і обладнання.

  Детальніше
 • Проектування

  Наша компанія спеціалізується на проектуванні наступних об’єктів інжинірії:
  – Високовольтні мережі напругою вище 1000 В;
  – Понижуючі трансформаторні підстанції, розподільчі пристрої підстанцій;
  – Зовнішні та внутрішні мережі електропостачання напругою до 1000 В;
  – Електроосвітлення – зовнішнє і внутрішнє;
  – Силове електрообладнання;
  – Блискавкозахист і заземлення будівель та інженерних споруд;
  – Інженерні системи кабельного електрообігріву та компенсації теплових втрат.

  Детальніше