ТЕН Інжиніринг

ПРО КОМПАНІЮ

Наша компанія «ТЕН ІНЖИНІРИНГ» рада запропонувати Вам послуги проектування, монтажу та сервісного обслуговування різних систем електропостачання напругою до 1000 В і високовольтних мереж напругою до 35 кВ як в промисловості, так і в цивільному будівництві, систем захисту від блискавок будівель і інженерних споруд, всіляких кабельних систем електрообігріву із застосуванням різних нагрівальних кабелів.
Наша компанія відносно молода. У 2006 р. в м. Києві була створена компанія «ТЕН», а в 2013 р. на її основі зареєстрована інжинірингова компанія «ТЕН ІНЖИНІРИНГ». Завдяки багаторічному досвіду і високій кваліфікації наших співробітників в сфері проектування та монтажу перерахованих інженерних систем, компанія швидко досягла певних успіхів на будівельному ринку України.

Мобільність наших виробничих структур дозволяє нам ефективно виконувати монтажні і пусконалагоджувальні роботи не тільки в Києві і області, а й в інших регіонах України, як в населених пунктах, так і в польових умовах.
Ми постійно відстежуємо і аналізуємо тенденції і новинки будівельного ринку і готові запропонувати Вам сучасні і оптимальні рішення. Ми завжди орієнтовані на якість виконуваних робіт. У наших проектах ми застосовуємо сучасне обладнання європейських і кращих вітчизняних брендів і передові технології монтажу.

Менеджмент компанії здатний адаптувати свої ресурси для виконання робіт на відносно великих об’єктах і робіт на заміських котеджах і в міських квартирах.
Взаємовигідна співпраця з нашими Замовниками – основа і правило нашого бізнесу. Ми відкриті для партнерських відносин і готові максимально задовольнити Ваші індивідуальні вимоги.