ТЕН Інжиніринг

Наші партнери

Ми співпрацюємо з провідними компаніями, щоб забезпечити роботу найвищої якості.

Одеський кабельний завод

Промислове підприємство в Одесі. Входить в об’єднання “Укрелектрокабель”, що об’єднує виробників кабельно-провідникової продукції України.

Устаткування ТМ Danfoss

Кожна одиниця нашої продукції створюється для того, щоб оптимізувати продуктивність, підвищувати ефективність і мінімізувати втрати. Це означає, що сьогодні ми є лідерами на ринку енергозберігаючих технологій, які допомагають нашим клієнтам і суспільству в цілому домагатися більших результатів при менших витратах.

Електротехнічне обладнання Schneider Electric (Франція)

Наші рішення допомагають клієнтам керувати енергією і технологічними процесами найбільш безпечним, надійним, ефективним і екологічним чином. Технології, програми та послуги Schneider Electric дозволяють нашим клієнтам покращувати управління і підвищувати ступінь автоматизації своєї діяльності: чи йде мова про найпростіші вимикачах або про складних промислових системах.

Устаткування ТМ E.NEXT International Electrotechnical Group

Комплексні електромонтажні рішення, виготовлення і поставку щитового обладнання для низької та середньої напруги, а також кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції. Компанія виробляє монтаж і сервісне обслуговування електротехнічного обладнання всіх класів напруги.

Компанія «International Capacitors S.A.»

Компанія «International Capacitors S.A.» являє собою єдину компанію, що працює на іспанською та міжнародному ринках і на протязі багатьох років спеціалізується, в основному, на виробництві конденсаторів для електричних установок. Конденсатори LIFASA виробляються з 1949 року.

Компанія «Chint Group»

Підприємство Chint Group (ЧІНТ) було організовано в 1984 році. Штаб-квартира групи Chint Group розташована у всесвітньо відомій “електротехнічній” столиці Китаю – місті Веньчжоу, провінція Чжецзян.Chint Group  являє собою акціонерне підприємство. З 1996 року компанія стабільно розвивається із середнім ростом близько 50% на рік і в даний час стала найбільшим підприємством Китаю з виробництва і продажу високовольтної та низьковольтної електротехнічної продукції.

Компанія «ХАПАМ Поланд Сп. з о.о.»

ХАПАМ Поланд Сп. з о.о. є провідним світовим виробником роз’єднувачів високої напруги. Роз’єднувачі в м. Лодзь виробляються з 1993 року. Фірма утворилася в рамках концерну ABB, прийнявши з Німеччини виробництво. Добре відомі серед споживачів роз’єднувачі типу SGF і TFB. ХАПАМ Поланд Сп. з о.о. відомий як солідний постачальник обладнання найвищої якості, що відповідає вимогам наших споживачів.

ТОВ «Шредер»

ТОВ «ТЕН ІНЖИНІРИНГ» є чинним представником ТОВ «Шредер» по реалізації світлотехнічної продукції на ринку України в 2018 році. Компанія «Шредер»  входить в трійцю найпотужніших світових виробників світлотехнічного обладнання. Має 112 років досвіду, 48 представництв в 36 країнах світу, виробництво у 7 країнах, власний центр розробок і лабораторію.