Електровимірювання та випробування електрообладнання поділяються на :
• Приймально-здавальні. Виконуються у відповідності з вимогами Глави 1.8 Правил устаткування електроустановок (ПУЕ) для об’єктів, що вперше вводяться  в експлуатацію.
• Експлуатаційні. Виконуються у відповідності з вимогами Додатку № 1 Правил технічної експлуатації споживачів (ПТЕС) в період експлуатації електрогосподарства. Конкретні строки (періодичність) випробувань та вимірювань в даному випадку встановлюються особою, відповідальною за електрогосподарство, на основі норм ПТЕС .
Наша компанія «ТЕН ІНЖИНІРИНГ» пропонує послуги виконання пусконалагоджувальних робіт, приймально-здавальних та експлуатаційних вимірювань (випробувань). В нашом розпорядженні є власна атестована електровимірювальна лабораторія. (Свідоцтво № ПТ-270/18 ДП «Укрметртестстандарт» про атестацію лабораторії)
Найбільш типовими для наших робіт є наступні вимірювання та випробування:
* вимірювання опору ізоляції;
* вимірювання опору заземлюючих пристроїв;
* вимірювання перехідного опору між заземлювачами та заземлюючими пристроями;
* вимірювання опору петлі Фаза-нуль;
* перевірка дії розчеплювачів автоматичних вимикачів та пристроїв захисного вимкнення;
* випробування пристроїв автоматичного вводу резерва;
* пошук пошкоджень та несправностей нагрівальних кабелів;
* інші види вимірювань та випробувань у відповідності з нормами, ДСТУ, технічними умовами, регламентами виробників обладнання.
Усі вимірювання та випробування оформлюються у вигляді протоколів і технічних звітів.
Ми виконуємо пусконалагоджувальні, приймально-здавальні роботи,  експлуатаційні вимірювання (випробування) на відносно великих об’єктах і на заміських котеджах , у міських квартирах.
Взаємовигідна співпраця із нашими Замовниками– основа і правило нашого бізнесу. Ми відкриті для партнерських відносин і готові максимально задовольнити ваші индивідуальні вимоги.