НОВИНИ

Збираємо шафи

Збираємо шафи. Різні. Під Ваше технічне завдання. Шафи керування освітленням (ШК, ШКД), плавним пуском, розподільчі, керування двигунами, в тому числі з частотними перетворювачами. Шафи УКРП, шафи релейного захисту, ВРП, розподільчі панелі, ящики ЯРП.

Компания “ТЕН ІНЖИНІРИНГ” проводить модернізацію електроустаткування в житлово-комунальному секторі

Компания “ТЕН ІНЖИНІРИНГ” проводить модернізацію електроустаткування в житлово-комунальному секторі з проведенням попереднього обстеження. Компанія комплексно вивчає проблему та пропонує найбільш  швидке та  дешеве рішення. Виконання робіт  та оплату можливе  здійснювати частинами з мінімальним часом відключення абонентів і з повним погодженням  з енергопостачальною компанією. Звертайтесь  за кваліфікованою допомогою за тел.  (044) 501-02-10.

Енергоустаткування потужних ферм криптовалют

Компанія “ТЕН ІНЖИНІРИНГ” завжди йде в ногу із сучасними трендами! Пропонуємо енергоустаткування у допомогу майнерам криптовалют. Зборка стелажівта контейнерів під Asic та потужні  ферми. Готове і добре продумане рішення – залог відсутності проблем і наявність високого HashRate. Зробіть запит нам на пошту sale@ten.in.ua, вкажіть наявне/заплановане устаткування і ми запропонуємо вам рішення. В роботу беремо потужності  від […]

Частотні перетворювачі Danfoss (Данія)

В Україні представлено дуже  багато виробників Частотних Перетворювачів, Дилери та офіційні  представництва, відкриті підприємствами-виробниками, пропонують різне устаткування. Середня вартістьЧастотних Перетворювачів приблизно однакова, різниця полягає лише в бренді та якості. Сьогодні на ринку представлені: Siemens, ABB, Schneider Electric, Mitsubishi Electric, Hitachi, Danfoss, Zez Silco, Twerd, Yaskawa, Allen Bradley, Emotron, Lenze, Веспер-Автоматика, Control Techniques, Hyundai, General Electric, Ansaldo, […]

Компанія «ТЕН ІНЖИНІРИНГ» в цьому році почала проектування, поставку та монтаж установок компенсації реактивної потужності.

Компенсація реактивної  потужності в даний час є важливим фактором, що дозволяє вирішити питання енергозбереження практично на будь-якому підприємстві . За оцінками спеціалістів, частка електроенергії у вартості продукції становить приблизно 30-40%. Це достатньо вагомий аргумент, щоб керівникуз усією серйозністю підійти до аналізу та аудиту енергоспоживання і компенсації реактивної  потужності.  Компенсація реактивної потужності –це ключ до вирішення питання […]

Блискавкозахист своїми руками

Так, Ви можете зробити блискавкозахист свого будинку і будь-якого іншого власного майна. Є один «підводний камінь»- якщо буде горіти, нарікати нема на кого буде. Тому, перш ніж прийняти рішення про власноручне пристрої системи захисту від блискавки, зважте всі «за» і «проти».

Заземлення приватного будинку своїми руками

Дачні ділянки вже не просто зони відпочинку, а повноцінне житло з усіма благами цивілізації, які можуть стати джерелами підвищеної небезпеки. Щоб виключити ризик потрапляння в будинок блискавки і захистити дачний будиночок від загоряння потрібно зробити захист від блискавки будинку і заземлення.